Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą


Hurgada – Egipto miestas, į kurį kiekvienais metais atvažiuoja turistų iš įvairių pasaulio šalių. Apie Hurgadą galite skaityti knygas, žiūrėti dokumentinius filmus ar klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti patį miestą, privalote apsilankyti jame patys. Hurgada turi daug lankytinų vietų, gali pasiūlyti pačių įvairiausių pramogų – tai gamtos, turiningo poilsio ir romantikos gerbėjų kampelis, kviečiantis atvažiuoji ir pabūti jame kurį laiką. Jeigu planuojate atostogas Hurgadoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą

Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą iš Vilniaus yra vykdomi kiekvieną savaitę. Tai ypač patogu tiems žmonėms, kuriems reikia dažnai patekti į Egipto miestą. Taip pat spontaniškų veiksmų mėgėjai gali pasirūpinti, kad jų kelionė neprailgtų bei būtų maloni, nes pasirinkus Hurgadą savo savaitgalio kryptimi, juk nesinorėtų visos kelionės praleisti tik lėktuve.

Tiesioginiai skrydžiai:

  • Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą iš Vilniaus;
  • Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą iš Rygos;
  • Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą iš Varšuvos;
  • Ir kita.

Tiesioginiai skrydžiai į Hurgadą – greičiausias būdas, norint pasiekti miestą. Skrendant be persėdimų sutaupysite jėgų, pinigų ir laiko. Šie pasiūlymai ypač populiarūs šeimų su mažais vaikais tarpe, kuriuos kelionės lėktuvu labai vargina. Pasirinkę tiesioginį skrydį į Hurgadą, būsite ramūs, kad vaikai nepavargs ir tą pačią dieną jau galėsite pasivaikščioti po miestą bei aplankyti įdomias lankytinas vietas.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG