Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Hurgados oro uostas


Hurgada – Egipto miestas, į kurį kiekvienais metais atvažiuoja turistai iš įvairių pasaulio šalių. Apie Hurgadą galite skaityti knygas, žiūrėti dokumentinius filmus ar klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti miestą, privaloteapsilankyti jame patys. Hurgada turi daug lankytinų vietų, gali pasiūlyti pačių įvairiausių pramogų – tai gamtos, turiningo poilsio ir romantikos gerbėjų kampelis, kviečiantis atvažiuoti ir pabūti jame kurį laiką. Jeigu planuojate atostogasHurgadoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Hurgados oro uostas

Hurgados oro uostas – tai tarptautinis oro uostas, nuo miesto centro nutolęs maždaug 5 km. Jisai antras pagal užimtumą ir keleivių aptarnavimą po Kairo tarptautinio oro uosto Egipte. Oro uostas turi netgi du keleivių aptarnavimo terminalus, kuriuose kiekvieną dieną apsilanko tūkstančiai žmonių, atskrendančių į miestą, o taip pat jį pasirinkusių tarpine stotele.

Oro uosto kordinatės: 27°10′41″N 33°47′57″E.

Hurgados oro uostai yra švarūs, kasmet aptarnaujantys tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jums reikės oro uoste praleisti kurį laiką laukiant skrydžio namo ar į kitą šalį, nesijaudinkite, nes veiklos tikrai netruks. Jame galite pasivaikščioti po parduotuves, pavalgyti, nupirkti lauktuvių namuose laukiantiems žmonėms.
Hurgados oro uosto adresas (internetinis tinklalapis): http://hurghada-airport.co.uk/

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG