Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Hurgadą


Egiptas – šalis, kasmet pritraukianti iš ties daug turistų. Visi jos miestai ir kurortai yra labai mėgstami žmonių, kilusių iš šaltesnių kraštų, kur saulė šviečia tik tris mėnesius per metus. Vienas populiariausių Egipto miestų – Hurgada. Miestas pasižymi įspūdinga augmenija, kraštovaizdžiu, turi daug lankytinų vietų. Pramogos Hurgadoje garantuotos įvairaus amžiaus žmonėms: tiek jauniems, tiek ir vyresniems. Tikriausiai, pats populiariausias yra nardymas Hurgadoje – tai pramoga, dėl kurios žmonės atvyksta iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų.

Skrydžiai į Hurgadą iš Lietuvos yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km. Skrydžiai į Hurgadą – kiek trunka? Trukmė priklauso nuo to, iš kurio miesto skrendate, taip pat ar skrendate tiesiogiai ar su persėdimais.

Pigūs skrydžiai į Hurgadą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydis į Hurgadą tapo dar labiau prieinamas. Pigių bilietų kiekvienas klientas gali nusipirkti internetu. Internetas – tai pats patogiausias, greičiausias ir, tikriausiai, saugiausias būdas norint, kad skrydis į Hurgadą būtų pigus.

Paskutinės minutės skrydžiai į Hurgadą lėktuvu

Paskutinės minutės skrydžiai į Hurgadą iš Vilniaus pateikiami neretai. Jeigu planuojate ilgąjį savaitgalį praleisti įdomiai, iš anksto pasidomėkite ar nėra paskutinės minutės pasiūlymų. Juos radę, nedelsiant nusipirkite, kadangi pigūs bilietai į Hurgadą išgarbstomi labai greitai, todėl galite likti nieko nepešę.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG