Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Hurgadoje


Tikriausiai kiekvienas, pavargęs nuo kasdieninių darbų, nuo tokių pačių savaitgalių, nuo tokio paties režimo, pagalvoja apie kelionę. Vis dėlto, ne visada išeina darbe pasiimti atostogas, nes darbų daug, o jų vis nemažėja. Todėl, savaitgalisHurgadoje – optimaliausias variantas, patenkinantis svajonę šiltai ir romantiškai praleisti keletą dienų su savo antrąja puse, draugais ar net visa šeima.

Hurgada kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Hurgadoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.Pigus savaitgalis Hurgadoje – ar galite tai įsivaizduoti? Visgi, tai įmanoma. Iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais, susiplanuokite kelionės biudžetą, užsisakykite ekonominės klasės viešbutį ir aplankykite šį kurortą beveik nemokamai. Savaitgaliui į Hurgadą aviabilietai prasideda vos nuo keliasdešimt eurų. Galbūt ir atrodytų brangu, tačiau pagalvokite, juk tokią sumą išleidžiate net ir būdami namie: valgydami restorane, eidami į kiną su visa šeima ar pasirinkę kitas daug kainuojančias pramogas. Visgi, savaitgalis Hurgadoje tikrai pralenkia savo egzota ir įvairiomis galimybėmis, tai tikrai geriau nei savaitgalis namie.

Savaitgalis Hurgadoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo nardymo ir povandeninio gyvenimo pažinimo, plaukiojimo baseine, deginimosi pliaže ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Hurgadoje sukurtas gyvenimas įvairaus amžiaus žmonėms: tiek vaikams, tiek ir senjorams.

Savaitgalis Hurgadoje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG