Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Poilsis Hurgadoje


Hurgada – Egipto kurortas, kuriame kiekvienas gali pailsėti. Jame yra tiek daug nuveikti ir tiek daug pamatyti, todėl prieš kelionę labai svarbu susiplanuoti visą savo dienotvarkę ir pamatyti dar nematytus dalykus, povandeninį pasaulį, išbandyti pramogas, kurių Lietuvoje nėra.
Poilsis Hurgadoje – skirtas tiek jauniems, tiek ir vyresniems žmonėms. Tie, kurie nemėgsta kiauras dienas sėdėti prie viešbučio baseino ir degintis tik toje teritorijoje – privalo išbandyti nardymą.

Nardymas Hurgadoje yra labai populiari veikla. Raudonoji jūra pilna gyvybės: raudonieji koralai, egzotiškos žuvys ir kiti vandens padarai, kurių spalvos ir dydžiai tiesiog pribloškia. Pažaiskite slėpynių su delfinais, tačiau saugokitės riklių. Geriausiai rinktis žinomus ir patyrusius gidus, kurie nurodys profesionalius nardytojus, kurie net ir ištikus nelaimei visada pagelbės. Prieš ruošiantis nardyti, paieškokite internete informacijos apie nardymo instruktorius arba rinkitės didelius centrus. Žinoma, sumokėsite šiek tiek brangiau, tačiau bent jau jausitės saugūs.
Poilsis Hurgadoje – kaip be pokalbių vietinėse užeigose bei kaljano rūkymo. Visas Egiptas garsėja šiomis tradicijomis, Hurgada, žinoma, ne išimtis. Tai mėgstama egiptiečių veikla. Eikite į prašmatnius restoranus, kavines ir mėgaukitės skaniais kaljano dūmais, įvairiausiais kvapais ir tradiciškais egiptiečių patiekalais. Pažinkite vietinių žmonių kultūrą, sužinokite įdomią šalies praeitį ir praleiskite smagiai bei įsimintinai savo laisvalaikį.
Hurgadoje poilsis jaunimui – naktiniai klubai. Jų šiame kurorte apstu. Jie, dažniausiai, pastatyti pagal vakarietiškas tradicijas, už įėjimą gali tekti pakloti nemažą sumą, bet jie to verti. Klubuose galima pamatyti vietinių atlikėjų, dainuojančių gyvai, taip pat daug vietinio jaunimo. Apsilankymas naktiniame klube tikrai kainuos nemažai, bet įsimins visą gyvenimui.
Žinoma, Hurgadoje yra ir kitų įvairiausių pramogų, kurias rinkitės pagal savo interesus. Aktyviai leiskite laiką arba tiesiog pasivaikščiokite balto smėlio paplūdimiais, palydėkite ar sutikite saulę su mylimu žmogumi.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG