Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Nardymas Hurgadoje


Egiptas – šalis, kasmet pritraukianti iš ties daug turistų. Visi jos miestai ir kurortai yra labai mėgstami žmonių, kilusių iš šaltesnių kraštų, kur saulė šviečia tik tris mėnesius per metus. Vienas populiariausių Egipto miestų – Hurgada. Miestas pasižymi įspūdinga augmenija, kraštovaizdžiu, turi daug lankytinų vietų. Pramogos Hurgadoje garantuotos įvairaus amžiaus žmonėms: tiek jauniems, tiek ir vyresniems. Tikriausiai pats populiariausias yra nardymas Hurgadoje – tai pramoga, dėl kurios žmonės atvyksta iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų.

Nardymas Hurgadoje

Paviršinis nardymas Hurgadoje siūlomas žmonės, kurie šiek tiek bijo vandens ir nenori plaukti labai giliai. Jisai tinka vaikams ar senjorams, maloniam ir ramiam poilsiui. Vis dėlto atvykę į miestą turistai, dažniausiai, renkasi kitą nardymo tipą, norėdami susipažinti su Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu. Giluminis nardymas Hurgadoje įtrauks į neužmirštamą kelionę. Nardydami jūros vandenyse, galėsite išvysti daugiau nei 1000 žuvų rūšių, o nuo spalvų įvairybės jums tikrai susisuks galva. Vis dėlto, renkanti giluminį nardymą, privaloma būti susipažinus su visa nardymo įranga ir pasirinkti patyrusius bei patikimus gidus, kurie padės nardymo metu.
Nardymo Hurgadoje kaina yra įvairi. Jinai priklauso nuo to, kurį nuomos ir mokymo punktą pasirinksite. Norint pasimėgauti šiuo sportu, geriausia kreiptis į specialistus, kurie turi licenciją ir daug patirties, nei pas vietinius žmones, kurie tos patirties neturi visiškai.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG