Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Hurgadoje


Hurgada – miestas Egipte, kuriame kasmet plūsta turistai iš viso pasaulio. Jame yra pramogų tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms, tiek senjorams, todėl kiekvienas, nusprendęs pasipliuškenti jūroje, panardyti po Koralų rifus arba tiesiog paplaukioti baseine – gali tai padaryti šiame gamtos mylimame kampelyje. Susiplanavę kelionę į Hurgadą – kiekvienas privalo pasirūpinti nakvyne šiame kurorte.

Gyvenimas Hurgadoje

Gyvenimas Hurgadoje vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Nenuostabu, kad Hurgadoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai rajonai yra ne tokie kosmopolitiški. Hurgados gyvenimas atokesniuose rajonuose plaukia sava vaga.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Hurgadoje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai, dažniausiai, nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Hurgados gyvenimas savaitę laiko sužavės poilsiautojus, atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG