Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Vilnius - Hurgada


Hurgada – miestas Egipte, į kurį kasmet atskrenda turistai iš viso pasaulio. Jame yra pramogų tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms, tiek senjorams, todėl kiekvienas, nusprendęs pasipliuškenti jūroje, panardyti po Koralų rifus arba tiesiog paplaukioti baseine – gali tai padaryti šiame gamtos mylimame kampelyje. Susiplanavę kelionę į Hurgadą – pasirūpinkite nakvyne šiame kurorte.

Vilnius – Hurgada skrydžiai

Vilnius – Hurgada skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Hurgada nuo Vilniaus nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Vilnius – Hurgada skrydžio trukmė priklauso nuo to, ar skrisite tiesiogiai ar su persėdimais.

Vilnius – Hurgada – Vilnius

Vilnius – Hurgada – Vilnius bilietus geriausia pirkti internetu. Internetas yra pats optimaliausias variantas žmonėms, kuriems patinka pirkti lėktuvo bilietus bet kurioje vietoje ir bet kuriuo paros metu. Pirkdami bilietus į priekį, nepamirškite ir atgalinių bilietų. Vilnius – Hurgada bilietai pigiausi būna tada, kai žmogus juos perka iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų. Vilnius – Hurgada bilietams dažnai būna taikomos akcijos bei įvairūs kiti pasiūlymai.

Vilnius – Hurgada tiesioginis skrydis

Vilnius – Hurgada tiesioginis skrydis pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei visiškai neprailgs. Tiesioginis skrydis Vilnius – Hurgada bus malonus, kadangi nereikės laukti kito lėktuvo kuriame nors oro uoste.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Hurgada skrydis su Ryanair;
  • Vilnius – Hurgada skrydis su Wizzair.

Pigiausi bilietai Vilnius – Hurgada, dažniausiai, būna likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG