Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Hurgada - Lietuva


Hurgada – miestas Egipte, į kurį kasmet plūsta turistai iš viso pasaulio. Jame yra pramogų tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms, tiek senjorams, todėl kiekvienas, nusprendęs pasipliuškenti jūroje, panardyti po Koralų rifus arba tiesiog paplaukioti baseine – gali tai padaryti šiame gamtos mylimame kampelyje. Susiplanavus kelionę į Hurgadą – kiekvienas privalo pasirūpinti nakvyne šiame kurorte. Jeigu planuojate šiame mieste praleisti savo atostogas, iš anksto pasirūpinkite, kad Hurgada – Vilnius skrydžiai būtų kuo pigesni, o likusius pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Hurgada – Lietuva skrydžiai

Lietuva – Hurgada skrydžiai vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Egiptas nuo Lietuvos nėra labai nutolęs, todėl skrydis neprailgs ir vos už kelių valandų galėsite mėgautis nuostabiais atostogų malonumais.

Lietuva – Hurgada tiesioginiai skrydžiai

Lietuva – Hurgada tiesioginiai skrydžiai – labai populiarus kelionės variantas visais sezonais, nesvarbu ar už lango žiema, ar vasara. Skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė ir tikrai neprailgs. Lietuva – Hurgada ir Hurgada – Lietuva bilietai pigūs būna tuo atveju, jeigu skrydžių bendrovės pateikia bilietus su akcija arba paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite jų ir nuskriskite į šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Hurgada – Lietuva Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Hurgada – Lietuva Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Hurgada – Lietuva ir dalykinė kelionė ar ilgai lauktos atostogos bus jūsų.
Pigiausi bilietai, dažniausiai, parduodami likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto. Lietuva – Hurgada skrydžiai – pigus būdas pailsėti!

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG