Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Hurgadą


Hurgada – miestas Egipte, į kurį kasmet atskrenda turistai iš viso pasaulio. Jame yra pramogų tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms, tiek senjorams, todėl kiekvienas, nusprendęs pasipliuškenti jūroje, panardyti po Koralų rifus arba tiesiog paplaukioti baseine – gali tai padaryti šiame gamtos mylimame kampelyje. Susiplanavę kelionę į Hurgadą – pasirūpinkite nakvyne šiame kurorte.

Bilietų kainos į Hurgadą

Bilietų kainos į Hurgadą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Hurgada sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Hurgadą – Egiptą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą. Lėktuvų kainos į Hurgadą bus tikrai labiau prieinamos, jeigu bilietais pasirūpinsite iš anksto, nepamirškite to ir sutaupytus pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Bilietų kainos į Hurgadą lėktuvu visada bus pigesnės, jei bilietus įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.

Jeigu susiplanuosite savo kelionę iš anksto, geros kainos į Hurgadą bus garantuotos. Gero skrydžio!

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG