Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Hurgadą


Egiptas – šalis, kasmet pritraukianti iš ties daug turistų. Visi jos miestai ir kurortai yra labai mėgstami žmonių, kilusių iš šaltesnių kraštų, kur saulė šviečia tik tris mėnesius per metus. Vienas populiariausių Egipto miestų – Hurgada. Miestas pasižymi įspūdinga augmenija, kraštovaizdžiu, turi daug lankytinų vietų. Pramogos Hurgadoje garantuotas įvairaus amžiaus žmonėms: tiek jauniems, tiek ir vyresniems. Tikriausiai pats populiariausias yra nardymas Hurgadoje – tai pramoga, dėl kurios žmonės atvyksta iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų.

Lėktuvo bilietai į Hurgadą
Pigiausi bilietai į Hurgadą parduodami įvairių skrydžių kompanijų, likus penkiems mėnesiams arba pusei metų iki išskridimo pradžios. Todėl, jeigu susiplanavote kelionę, iš karto užsisakykite bilietus ir pamatykite miestą dar pigiau. Taip pat pigiausi bilietai į Hurgadą yra parduodami paskutinę minutę. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai yra aktualūs spontanišką gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms, todėl jeigu jūs būtent toks – pasiieškokite pigių bilietų ir šį didingą miestą pamatykite beveik nemokamai.

Domina lėktuvų bilietai į Hurgadą ir atgal į Lietuvą? Egiptą galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus bei Rygos. Šis pasiūlymas yra itin patogus tiems, kurie gyvena šiuose miestuose arba jų apylinkėse. Bilietai į Hurgadą artėjant išskirdimo datai brangsta, todėl pasirūpinkite jais iš anksto ir už bilietus mokėkite mažiausią siūlomą kainą. Taip pat bilietai į Hurgadą kainuos brangiau šventinėmis gruodžio dienomis bei vasaros sezonu – turėkite tai omenyje ir kelionei į Egiptą pradėkite taupyti žymiai ankščiau.

Lėktuvų bilietai į Hurgadą užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Išsirinkite kelionės datą, kelionės laiką, pažymėkite kiek bilietų reikės, pasirinkite bilietus. Visa tai padarę paspauskite mygtuką mokėti ir suveskite visus reikiamus duomenis. Jums bus siūlomos ir kitos paslaugos, pavyzdžiui, papildomas bagažas ar draudimas. Tomis paslaugomis pasinaudoti ar jų atsisakyti yra jūsų asmeninis reikalas.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG