Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Hurgados turgus


Hurgada – nuostabus kurortinis miestas, įsikūręs Egipte ir turintis ką parodyti kiekvienam turistui, atvykusiam pailsėti. Jame daug lankytinų vietų, yra keletas muziejų, o dažniausiai keliautojai į Hurgadą susivilioja atvykti dėl įdomių pramogų bei tinkamų oro sąlygų. Hurgados oro sąlygos yra labai palankios šilumos mėgėjams, nes visus metus šiame mieste yra šilta.
Lankytinos vietos Hurgadoje:

  • Porfyro kalnas – ankščiau jame buvo kasamas porfyras, kurį žmonės naudojo įvairiausių daiktų: sarkofagų, šventyklų bei statulų puošimui;
  • Giftuno sala – į šią salą kiekvienas gali patekti su kateriu. Vis dėlto, ją aplankyti tikrai verta, kadangi galėsite pasideginti salos paplūdimiuose, pasimėgauti karšta saule, romantiškai praleisti laiką su savo antra puse. Taip pat nardymo metu kiekvienas turistas gali susipažinti su Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu;
  • Koralų draustinis – jisai įsikūręs maždaug 40 km nuo Hurgados. Jame kiekvienas gali pamatyti unikalius ir itin įdomius koralų rifus, kurie tęsiasi netgi du kilometrus.

Hurgados turgus
Hurgados turgus – ta vieta, kurioje privalo apsilankyti kiekvienas turistas, viešintis mieste. Jame žmonės gali nusipirkti marokietiškų suvenyrų, drabužių, avalynės, tikros odos kuprinių, papuošalų. Hurgados turgus garsėja prekių įvairenybe ir iš ties didele pasiūla. Nepamirškite derėtis – nors vietiniai prekybininkai to nemėgsta daryti, vis dėlto, pakovokite už save ir nusipirkite jums reikiamų prekių žymiai pigiau.
Hurgados turgaus adresas nėra reikalingas, kadangi kelią į jį parodys bet kuris vietinis.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG