Pigiausi skrydžiai į Hurgadą iš artimų oro uostų

Apie Hurgadą


Hurgada – Egipto miestas, pasižymintis įspūdinga augmenija, nuostabia gamta bei lankytinomis vietomis. Šiame kurorte kiekvienas turistas ras ne tik restoranų, naktinių klubų, bet galės turiningai praleisti laiką, pasirinkęs muziejus, ekskursijas po Hurgadą, kitas įvairias pramogas. Jeigu jums įdomu viskas apie Hurgadą – nuvažiuokite į šį kurortą ir patys jį pamatykite bei pažinkite, o įspūdžiais pasidalinkite su savo artimiausiais draugais.

Planuojate atostogas, verslo kelionę ar galvojate apie tai, kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Hurgadą bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Egiptą.

Įdomūs faktai apie Hurgadą:

  • XX amžiaus pradžioje, Hurgada buvo tiesiog žvejių kaimelis, vėliau virto Egipto turizmo centru. Toks išliko iki pat šiol;
  • Hurgadoje bei jos apylinkėse yra maždaug 20 km balto smėlio pliažų;
  • Egipte esantį Hurgados kurortą sudaro netgi 3 pagrindiniai centrai, labai pamėgti turistų.

Išsamesnius faktus apie Hurgadą bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Hurgadoje ir panašiai, rasite Hurgados turizmo tinklalapyje: http://en.egypt.travel/city/index/hurghada-city

Prieš lankydamiesi Egipte, pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie Hurgadą – atostogos ar verslo kelionė taps maloni, suteiks gerų įspūdžių ir padės išvengti nesusipratimų.

Hurgados Oro uostai
  • Hurghada oro uostas HRG